Armwrestling klub Podivín

Vítejte na stránkách AWK Podivín

Výsledky

Visegrad Junior Grand Prix, Červeník Slovensko, 28.2.2009

Mezinárodní soutěž

5. Visegrad Junior Grand Prix, Červeník, 28.2.2009

Women's Juniors Right Hand 55 Kg
1. Zuzana, Genčúrová (Gymnázium Lipany) 10 Pts.
2. Lucie, Rynešová (CZE) 7 Pts.

Women's Juniors Right Hand 60 Kg
1. Veronika, Očipová (AWK Prešov) 10 Pts.
2. Surá, Dana (CZE) 7 Pts.
3. Vojtkova, Marketa (CZE) 5 Pts.
4. Nikola, Štefčáková (Gymnázium Lipany) 4 Pts.
5. Veronika, Futejová (Gymnázium Lipany) 3 Pts.

Men's Juniors Right Hand 65 Kg
1. Gregorička, Ivan (AWK Ivanka pri Dunaji) 10 Pts.
2. Majkut, Lukas (AWK Vavrečka) 7 Pts.
3. Hudák, Jakub (AWK Prešov) 5 Pts.
4. Glod, Dominik (AWK Prešov) 4 Pts.
5. Bogdan, Istvan (HUN) 3 Pts.
6. László, Czachesz (HUN) 2 Pts.
7. Csaba, Kalanyos (HUN) 0 Pts.
8. Gabor, Szabo (HUN) 0 Pts.
9. Dvořák, Jaroslav (CZE) 0 Pts.
10. Augustín, Repčík (AWK Cerveník) 0 Pts.

Men's Juniors Right Hand 70 Kg
1. Roman, Šofranko (AWS ATU Košice) 10 Pts.
2. Chalupa, Filip (CZE) 7 Pts.
3. Kršák, Marián (AWK Vavrečka) 5 Pts.
4. Farkaš ml., Martin (CZE) 4 Pts.
5. Nentvich, Michal (CZE) 3 Pts.
6. Pavol, Gettler (AWK Banská Štiavnica) 2 Pts.
7. Zouhar, Leoš (CZE) 0 Pts.
8. Vapeník, Jan (CZE) 0 Pts.
9. Viktor, Hanko (Gymnázium Lipany) 0 Pts.
10. Koch, Robert (AWS ATU Košice) 0 Pts.
11. Tomáš, Kmec (AWK Prešov) 0 Pts.
12. Balog, Attila (HUN) 0 Pts.
13. Orsos, Jozsef (HUN) 0 Pts.
14. Michael, Svoboda (CZE) 0 Pts.

Men's Juniors Right Hand 80 Kg
1. Tenkel, Roman (AWK Banská Štiavnica) 10 Pts.
2. Vrábeľ, Igor (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Kain, Richard (HUN) 5 Pts.
4. Mark, Orbán (HUN) 4 Pts.
5. Plíhal, Tomáš (CZE) 3 Pts.
6. Tomáš, Kúš (AWK Banská Štiavnica) 2 Pts.
7. Horvath, Gergely (HUN) 0 Pts.

Men's Juniors Right Hand 80+ Kg
1. Tompa, Tamas (HUN) 10 Pts.
2. Svoboda, Matej (CZE) 7 Pts.
3. Gdovin, Gabriel (AWK Prešov) 5 Pts.
4. Paloczi, David (HUN) 4 Pts.
5. Martin, Minarovič (AWK Trnava) 3 Pts.
6. Hudač, Peter (AWK Prešov) 2 Pts.
7. Adam, Melicher (AWK Cerveník) 0 Pts.
8. Balazs, Burger (HUN) 0 Pts.
9. Szabolcs, Kiss (HUN) 0 Pts.

Men's Juniors Left Hand 70 Kg
1. Hudák, Jakub (AWK Prešov) 10 Pts.
2. Tomáš, Kmec (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Roman, Šofranko (AWS ATU Košice) 5 Pts.
4. Chalupa, Filip (CZE) 4 Pts.
5. Farkaš ml., Martin (CZE) 3 Pts.
6. Pavol, Gettler (AWK Banská Štiavnica) 2 Pts.
7. Glod, Dominik (AWK Prešov) 0 Pts.
8. Majkut, Lukas (AWK Vavrečka) 0 Pts.
9. Zouhar, Leoš (CZE) 0 Pts.
10. Balog, Attila (HUN) 0 Pts.
11. Viktor, Hanko (Gymnázium Lipany) 0 Pts.
12. Koch, Robert (AWS ATU Košice) 0 Pts.
13. Gabor, Szabo (HUN) 0 Pts.
14. Vapeník, Jan (CZE) 0 Pts.
15. Augustín, Repčík (AWK Cerveník) 0 Pts.
16. Kršák, Marián (AWK Vavrečka) 0 Pts.
17. Michael, Svoboda (CZE) 0 Pts.
18. Orsos, Jozsef (HUN) 0 Pts.
19. Csaba, Kalanyos (HUN) 0 Pts.
20. László, Czachesz (HUN) 0 Pts.
21. Dvořák, Jaroslav (CZE) 0 Pts.
22. Bogdan, Istvan (HUN) 0 Pts.
23. Nentvich, Michal (CZE) 0 Pts.

Men's Juniors Left Hand 80 Kg
1. Tenkel, Roman (AWK Banská Štiavnica) 10 Pts.
2. Nemeth, Tamas (HUN) 7 Pts.
3. Plíhal, Tomáš (CZE) 5 Pts.
4. Matúš, Kadlec (AWK Cerveník) 4 Pts.
5. Kain, Richard (HUN) 3 Pts.
6. Vrábeľ, Igor (AWK Prešov) 2 Pts.
7. Horvath, Gergely (HUN) 0 Pts.
8. Tomáš, Kúš (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.
9. Mark, Orbán (HUN) 0 Pts.
10. Matúš, Kaučík (AWK Cerveník) 0 Pts.

Men's Juniors Left Hand 80+ Kg
1. Svoboda, Matej (CZE) 10 Pts.
2. Gdovin, Gabriel (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Tompa, Tamas (HUN) 5 Pts.
4. Paloczi, David (HUN) 4 Pts.
5. Hudač, Peter (AWK Prešov) 3 Pts.
6. Martin, Minarovič (AWK Trnava) 2 Pts.
7. Adam, Melicher (AWK Cerveník) 0 Pts.
8. Balazs, Burger (HUN) 0 Pts.
9. Szabolcs, Kiss (HUN) 0 Pts.

Women's Juniors Left Hand 60 Kg
1. Vojtkova, Marketa (CZE) 10 Pts.
2. Veronika, Očipová (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Surá, Dana (CZE) 5 Pts.
4. Veronika, Futejová (Gymnázium Lipany) 4 Pts.
5. Nikola, Štefčáková (Gymnázium Lipany) 3 Pts.
6. Zuzana, Genčúrová (Gymnázium Lipany) 2 Pts.
7. Lucie, Rynešová (CZE) 0 Pts.

Men's Juniors Right Hand 75 Kg
1. Nemeth, Tamas (HUN) 10 Pts.
2. Javorčík, Martin (CZE) 7 Pts.
3. Matúš, Kadlec (AWK Cerveník) 5 Pts.
4. Matúš, Kaučík (AWK Cerveník) 4 Pts.

Women's Juniors Right Hand 60+ Kg
1. Fernezová, Zuzana (AWK Vavrečka) 10 Pts.
2. Miroslava, Strelcová (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Petronela, Hrutková (Gymnázium Lipany) 5 Pts.
4. Gálová, Klára (CZE) 4 Pts.

Women's Juniors Left Hand 60+ Kg
1. Fernezová, Zuzana (AWK Vavrečka) 10 Pts.
2. Miroslava, Strelcová (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Petronela, Hrutková (Gymnázium Lipany) 5 Pts.
4. Gálová, Klára (CZE) 4 Pts.

Žádné komentáře