Armwrestling klub Podivín

Vítejte na stránkách AWK Podivín

Výsledky

Velké Meziříčí 6.9.2008

I. extraliga
Sezóna 2008/2009

Levá ruka

Juniorky do 55kg
1. Surá, Dana(Podivín) 10 b.


Juniorky nad 55kg
1. Nováková, Renáta (Židlochovice) 14 b.
2. Javorčíková, Anna(Hradištko) 11b.
3. Komínková, Lucie(Velké Meziříčí) 8b.
4. Sýkorová, Karolína (Židlochovice) 5 b.
5. Gálová, Klára (Podivín) 2 b.


Junioři do 63kg
1. Pospíšek, David (Hluk) 14 b.
2. Surman, Filip (Židlochovice) 11 b.
3. Škola, Jiří (Troubky) 8 b.
4. Sklenář, Pavel (Troubky) 5 b.
5. Brázda, Martin (Troubky) 2 b.


Junioři do 75kg
1. Urban, Filip(Velke Meziříčí) 20b.
2. Nentwich, Michal (Židlochovice) 17 b.
3. Vápeník, Jan (Židlochovice) 14 b.
4. Holoubek, Ondřej (Židlochovice) 11 b.
5./6. Horák, Ondřej (Troubky) 7 b.
5./6. Farkaš, Martin(Hradištko) 7b.
7./8. Šugár, Tomáš (Židlochovice) 4 b.
7./8. Javorčík, Martin(Hradištko) 4b.
9/12. Králíček, Michal (Podivín) 1 b.
9/12. Forejtník, Pavel (Podivín) 1 b.
9/12. Hrabčík, František (Troubky) 1 b.


Junioři nad 75kg
1. Klein, Radek (Židlochovice) 18b.
2. Chalupa, Filip (Židlochovice) 15b.
3. Barčík, Jiří (Hluk) 12 b.
4. Vlk, Otto (Náměšť nad Oslavou) 9 b.
5/6. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 5 b.
5/6. Gál, Jan (Hluk) 5 b.
7/8. Uhlíř, Lukáš (Náměšť nad Oslavou) 2 b.
7/8. Bartošík, Pavel (Podivín) 2 b.
9. Crhák, Lukáš (Židlochovice) 1 b.


Ženy do 60 kg
1. Vojtková, Lenka (Troubky) 15 b.
2. Milotová, Verča (Dolní Bousov) 12 b.
3. Šrámková, Radka (Valašská Bystřice) 9 b.
4. Vojtková, Markéta (Troubky) 6 b.
5./6. Surá, Dana (Podivín) 2 b.
5./6. Svobodová, Zuzana(Hradistko) 2b.


Ženy nad 60 kg
1. Strutyn, Hana (Troubky) 14 b.
2. Ondráčková, Veronika (Hluk) 11 b.
3. Nováková, Renáta (Židlochovice) 8 b.
4. Komínková, Lucie(Velke Meziříčí) 5b.
5. Gálová, Klára (Podivín) 2 b.


Muži do 70 kg
1. Miroš, Milan (Hluk) 18 b.
2. Farkaš, Martin(Hradistko) 15b.
3. Komínek, Tomáš(Velke Meziříčí) 12b.
4. Nentwich, Michal (Židlochovice) 9 b.
5/6. Roller, Lukáš (Troubky) 5 b.
5/6. Surman, Filip (Židlochovice) 5 b.
7./8. Valut, Patrik (Praha) 2 b.
7./8. Šulista, Pavel (Palupín) 2b.
9. Dorazil, Lukáš (Podivín) 1 b.


Muži do 80 kg
1. Laguta, Kosta (Praha) 17 b.
2. Klein, Radek (Židlochovice) 14 b.
3. Vlk, Otto (Náměšť nad Oslavou) 11 b.
4. Svoboda, Matej (Židlochovice) 8 b.
5/6. Doubrava, Lukáš (Praha) 4 b.
5/6. Chalupa, Filip (Židlochovice) 4 b.
7./8. Lajner, Jindřich(Hradištko) 1b.
7./8. Javorčík, Michal(Hradiškto) 1b.


Muži do 90 kg
1. Svačina, Rosta(Podivín) 14b.
2. Mička, Tomáš(Velke Meziříčí) 11b.
3. Chlubna, Petr(Třebíč) 8b.
4. Janečka, Miroslav(Dubnany) 5b.
5. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 2 b.


Muži do 100 kg
1. Vodák, Martin(Židlochovice) 17b.
2. Klymov, Illya (Praha) 14b.
3. Tesař, Jan (Židlochovice) 11 b.
4. Lochman, Karel (Dolní Bousov) 8 b.
5/6. Studénka, Aleš (Hluk) 4 b.
5/6. Štůsek, Jaroslav (Hluk) 4 b.
7./8. Rott, Ondřej (Praha) 1 b.
7./8. Sládek, Jaroslav(Palupín) 1b.


Muži nad 100 kg
1. Koňařík, Antonín (Velké Karlovice) 17b.
2. Živný, František (Dolní Bousov) 14 b.
3. Uhlíř, Petr(Třebíč) 11b.
4. Bdinka, Přemysl(Velke Meziříčí) 8b.
5/6. Helis, Vladimír (jednotlivec) 4 b.
5/6. Tesařík, Dušan (Hluk) 4 b.
7/8. Příhonský, Daniel (Dolní Bousov) 1 b.
7/8. Žáček, Petr (Hluk) 1 b.
 

Pravá ruka

Juniorky do 55kg
1. Surá, Dana(Podivín) 10b.


Juniorky nad 55 kg
1. Vojtková, Markéta(Troubky) 16b.
2. Nováková, Renáta(Židlochovice) 13b.
3. Sýkorová, Karolína(Židlochovice) 10b.
4. Gálová, Klára(Podivín) 7b.
5./6. Javorčíková, Anna(Hradištko) 3b.
5./6. Komínková, Lucie(Velké Meziříčí)3b.
7./8. Kostřížová, Simona (Palupín) 1b.


Junioři do 63 kg
1. Pospíšek, David (Hluk) 14 b.
2. Surman, Filip (Židlochovice) 11 b.
3. Škola, Jiří (Troubky) 8 b.
4. Sklenář, Pavel (Troubky) 5 b.
5. Brázda, Martin (Troubky) 2 b.


Junioři do 75 kg
1. Holoubek, Ondřej (Židlochovice) 20 b.
2. Farkaš, Martin(Hradištko) 17b.
3. Nentwich, Michal (Židlochovice) 14 b.
4. Javorčík, Martin(Hradištko)11b.
5./6. Horák, Ondřej (Troubky) 7 b.
5./6. Urban, Filip(Velké Meziříčí) 7b.
7./8. Forejtník, Pavel (Podivín) 4 b.
7./8. Lahejíček, Matyáš(Palupín) 4b.
9/12. Šugár, Tomáš (Židlochovice) 1 b.
9/12. Vápeník, Jan (Židlochovice) 1 b.
9/12. Hrabčík, František (Troubky) 1 b.


Junioři nad 75 kg
1. Vlk, Otto (Náměšť nad Oslavou) 17 b.
2. Chalupa, Filip (Židlochovice) 14 b.
3. Gál, Jan (Hluk) 11 b.
4. Bartošík, Pavel (Podivín) 8 b.
5/6. Crhák, Lukáš (Židlochovice) 4 b.
5/6. Barčík, Jiří (Hluk) 4 b.
7/8. Uhlíř, Lukáš (Náměšť nad Oslavou) 1 b.
7/8. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 1 b.


Ženy do 60 kg
1. Vojtková, Markéta (Troubky) 15 b.
2. Vojtková, Lenka (Troubky) 12 b.
3. Šrámková, Radka (Valašská Bystřice) 9 b.
4. Surá, Dana (Podivín) 6 b.
5/6. Milotová, Verča (Dolní Bousov) 2 b.
5/6. Svobodová, Zuzana(Hradištko) 2b.


Ženy nad 60 kg
1. Strutyn, Hana (Troubky) 14 b.
2. Ondráčková, Veronika (Hluk) 11 b.
3. Nováková, Renáta (Židlochovice) 8 b.
4. Komínková, Lucie(Velké Meziříčí) 5b.
5. Gálová, Klára (Podivín) 2 b.


Muži do 70 kg
1. Miroš, Milan (Hluk) 19b.
2. Králíček, Michal (Podivín) 16 b.
3. Farkaš, martin(Hradištko) 13b.
4. Komínek, Tomáš (Velké Meziříčí) 10b.
5/6. Roller, Lukáš (Troubky) 6 b.
5/6. Nentwich, Michal (Židlochovice) 6 b.
7/8. Valut, Patrik (Praha) 3 b.
7/8. Surman, Filip (Židlochovice) 3 b.
9./12. Šulista, Pavel(Palupín) 1b.
9./12. Dorazil, Lukáš (Podivín) 1 b.


Muži do 80 kg
1. Svoboda, Matej (Židlochovice) 16 b.
2. Laguta, Kosta (Praha) 13 b.
3. Vlk, Otto (Náměšť nad Oslavou) 10 b.
4. Doubrava, Lukáš (Praha) 7 b.
5./6. Javorčík, Michal(Hradištko) 3b.
5./6. Chalupa, Filip (Židlochovice) 3 b.
7. Lajner, Jiří(Hradištko) 1b.


Muži do 90kg
1. Svačina, Rostislav(Podivín) 15b.
2. Janečka, Miroslav(Dubnany) 12b.
3. Mička, Tomáš(Velké Meziříčí) 9b.
4. Chlubna, Petr(Třebíč) 6b.
5/6. Walter, Michal (Troubky) 2 b.
5/6. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 2 b.


Muži do 100kg
1. Vodák, Martin (Židlochovice) 16 b.
2. Klymov, Illya (Praha) 13 b.
3. Studénka, Aleš (Hluk) 10 b.
4. Tesař, Jan (Židlochovice) 7 b.
5/6. Lochman, Karel (Dolní Bousov) 3 b.
5/6. Štůsek, Jaroslav (Hluk) 3 b.
7. Rott, Ondřej (Praha) 1 b.


Muži nad 100kg
1. Živný, František (Dolní Bousov) 17 b.
2. Tesařík, Dušan (Hluk) 14 b.
3. Koňařík, Antonín (Velké Karlovice) 11 b.
4. Helis, Vladimír (jednotlivec) 8 b.
5./6. Příhonský, Daniel (Dolní Bousov) 4 b.
5./6. Bdinka, Přemysl(Velké Meziříčí) 4 b.
7./8. Uhlíř, Petr(Třebíč) 1b.
7./8. Žáček, Petr (Hluk) 1 b.

Žádné komentáře