Armwrestling klub Podivín

Vítejte na stránkách AWK Podivín

Výsledky

Dolní Bousov 4.10.2008

II. extraliga
Sezóna 2008/2009

Levá ruka

Juniorky do 55kg
1. Surá, Dana (Podivín) 12 b.
2. Farkašová, Patricie (Hradišťko II) 9 b.
3. Rynešová, Lucie (Hradišťko II) 6 b.



Juniorky nad 55kg
1. Vojtková, Markéta (Troubky) 13 b.
2. Sýkorová, Karolína (Židlochovice) 10 b.
3. Javorčíková, Anna (Hradišťko II) 7 b.
4. Stránská, Veronika (Panter Milovice) 4 b.


Junioři do 63kg
1. Pospíšek, David (Hluk) 14 b.
2. Mazuch, Kryštof (Židlochovice) 11 b.
3. Baitler, Lukáš (Hradišťko II) 8 b.
4. Sklenář, Pavel (Troubky) 5 b.
5. Brázda, Martin (Troubky) 2 b.


Junioři do 75kg
1. Urban, Filip (Velké Meziříčí) 15 b.
2. Farkaš, Martin (Hradišťko II) 12 b.
3. Svoboda, Michael (Židlochovice) 9 b.
4. Vápeník, Jan (Židlochovice) 6 b.
5/6. Nentvich, Michal (Židlochovice) 2 b.
5/6. Gál, Jan (Hluk) 2 b.


Junioři nad 75kg
1. Klein, Radek (Židlochovice) 13 b.
2. Chalupa, Filip (Židlochovice) 10 b.
3. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 7 b.
4. Holoubek, Ondřej (Židlochovice) 4 b.


Ženy do 60 kg
1. Vojtková, Markéta (Troubky) 14 b.
2. Šrámková, Radka (Valašská Bystřice) 11 b.
3. Surá, Dana (Podivín) 8 b.
4. Milotová, Veronika (Dolní Bousov) 5 b.
5. Svobodová, Zuzana (Hradišťko II) 2 b.


Ženy nad 60 kg
1. Stránská, Veronika (Panter Milovice) 10 b.


Muži do 70 kg
1. Miroš, Milan (Hluk) 18 b.
2. Komínek, Tomáš (Velké Meziříčí) 15 b.
3. Nentvich, Michal (Židlochovice) 12 b.
4. Válek, Josef (jednotlivec) 9 b.
5/6. Svoboda, Michael (Židlochovice) 5 b.
5/6. Vápeník, Jan (Židlochovice) 5 b.
7/8. Roller, Lukáš (Troubky) 2 b.
7/8. Dorazil, Lukáš (Podivín) 2 b.
9. Pospíšek, David (Hluk) 1 b.


Muži do 80 kg
1. Svačina, Robin (Podivín) 17 b.
2. Klein, Radek (Židlochovice) 14 b.
3. Svoboda, Matěj (Židlochovice) 11 b.
4. Chalupa, Filip (Židlochovice) 8 b.
5/6. Javorčík, Michal (Hradišťko II) 4 b.
5/6. Holoubek, Ondřej (Židlochovice) 4 b.
7/8. Mišák, Jiří (Troubky) 1 b.
7/8. Gál, Jan (Hluk) 1 b.


Muži do 90 kg
1. Koňařík, Ondřej (Velké Karlovice) 16 b.
2. Mička, Tomáš (Velké Meziříčí) 13 b.
3. Svačina, Rostislav (Podivín) 10 b.
4. Svačina, Radek (Podivín) 7 b.
5/6. Chlubna, Petr (Třebíč) 3 b.
5/6. Smatana, Jan (Panter Milovice) 3 b.
7. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 1 b.


Muži do 100 kg
1. Klymov, Illya (Praha) 16 b.
2. Lochman, Karel (Dolní Bousov) 13 b.
3. Štůsek, Jaroslav (Hluk) 10 b.
4. Janečka, Miroslav (Dubňany) 7 b.
5/6. Tesař, Jan (Židlochovice) 3 b.
5/6. Ječný, Přemysl (Dolní Bousov) 3 b.
7. Rott, Ondřej (Praha) 1 b.


Muži nad 100 kg
1. Tesařík, Dušan (Hluk) 14 b.
2. Živný, František (Dolní Bousov) 11 b.
3. Uhlíř, Petr (Třebíč) 8 b.
4. Příhonský, Daniel (Dolní Bousov) 5 b.
5. Žáček, Petr (Hluk) 2 b.
 

Pravá ruka

Juniorky do 55kg
1. Surá, Dana (Podivín) 12 b.
2. Farkašová, Patricie (Hradišťko II) 9 b.
3. Rynešová, Lucie (Hradišťko II) 6 b.


Juniorky nad 55 kg
1. Vojtková, Markéta (Troubky) 14 b.
2. Sýkorová, Karolína (Židlochovice) 11 b.
3. Javorčíková, Anna (Hradišťko II) 8 b.
4. Stránská, Veronika (Panter Milovice) 5 b.
5. Gálová, Klára (Podivín) 2 b.


Junioři do 63 kg
1. Pospíšek, David (Hluk) 14 b.
2. Mazuch, Kryštof (Židlochovice) 11 b.
3. Sklenář, Pavel (Troubky) 8 b.
4. Baitler, Lukáš (Hradišťko II) 5 b.
5. Brázda, Martin (Troubky) 2 b.


Junioři do 75 kg
1. Farkaš, Martin (Hradišťko II) 16 b.
2. Javorčík, Martin (Hradišťko II) 13 b.
3. Gál, Jan (Hluk) 10 b.
4. Urban, Filip (Velké Meziříčí) 7 b.
5/6. Nentvich, Michal (Židlochovice) 3 b.
5/6. Vápeník, Jan (Židlochovice) 3 b.
7. Svoboda, Michael (Židlochovice) 1 b.


Junioři nad 75 kg
1. Chalupa, Filip (Židlochovice) 12 b.
2. Holoubek, Ondřej (Židlochovice) 9 b.
3. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 6 b.


Ženy do 60 kg
1. Vojtková, Markéta (Troubky) 14 b.
2. Surá, Dana (Podivín) 11 b.
3. Šrámková, Radka (Valašská Bystřice) 8 b.
4. Milotová, Veronika (Dolní Bousov) 5 b.
5. Svobodová, Zuzana (Hradišťko II) 2 b.


Ženy nad 60 kg
1. Gálová, Klára (Podivín) 11 b.
2. Stránská, Veronika (Panter Milovice) 8 b.


Muži do 70 kg
1. Miroš, Milan (Hluk) 20 b.
2. Králíček, Michal (Podivín) 17 b.
3. Válek, Josef (jednotlivec) 14 b.
4. Komínek, Tomáš (Velké Meziříčí) 11 b.
5/6. Valut, Patrik (Praha) 7 b.
5/6. Pospíšek, David (Hluk) 7 b.
7/8. Dorazil, Lukáš (Podivín) 4 b.
7/8. Roller, Lukáš (Troubky) 4 b.
9/12. Vápeník, Jan (Židlochovice) 1 b.
9/12. Nentvich, Michal (Židlochovice) 1 b.
9/12. Svoboda, Michael (Židlochovice) 1 b.


Muži do 80 kg
1. Svoboda, Matěj (Židlochovice) 17 b.
2. Laguta, Kostiantyn (Praha) 14 b.
3. Svačina, Robin (Podivín) 11 b.
4. Chalupa, Filip (Židlochovice) 8 b.
5/6. Holoubek, Ondřej (Židlochovice) 4 b.
5/6. Gál, Jan (Hluk) 4 b.
7/8. Mišák, Jiří (Troubky) 1 b.
7/8. Javorčík, Michal (Hradišťko II) 1 b.


Muži do 90kg
1. Svačina, Radek (Podivín) 15 b.
2. Mička, Tomáš (Velké Meziříčí) 12 b.
3. Smatana, Jan (Panter Milovice) 9 b.
4. Koňařík, Ondřej (Velké Karlovice) 6 b.
5/6. Chlubna, Petr (Třebíč) 2 b.
5/6. Plíhal, Tomáš (Židlochovice) 2 b.


Muži do 100kg
1. Klymov, Illya (Praha) 17 b.
2. Janečka, Miroslav (Dubňany) 14 b.
3. Lochman, Karel (Dolní Bousov) 11 b.
4. Tesař, Jan (Židlochovice) 8 b.
5/6. Štůsek, Jaroslav (Hluk) 4 b.
5/6. Studénka, Aleš (Hluk) 4 b.
7/8. Rott, Ondřej (Praha) 1 b.
7/8. Ječný, Přemysl (Dolní Bousov) 1 b.


Muži nad 100kg
1. Živný, František (Dolní Bousov) 16 b.
2. Tesařík, Dušan (Hluk) 13 b.
3. Svačina, Rostislav (Podivín) 10 b.
4. Rygl, Martin (jednotlivec) 7 b.
5/6. Uhlíř, Petr (Třebíč) 3 b.
5/6. Příhonský, Daniel (Dolní Bousov) 3 b.
7. Žáček, Petr (Hluk) 1 b.

Žádné komentáře